Ugolini Limonata Makinası Motoru

Ugolini markalı limonata ayran makinası karıştırma motoru ürün orjinal ugolini markalı limonata ayran makinası motorudur. Bu ugolini limonata makinası motoru yeni versiyon olup 2020 sonrası üretilen tüm Ugolini spa limonata makinesi ve ayran makinelerinde kullanılır.

Ugolini markalı tüm ürünlerin orjinal parçalarını kullanmanız şiddetle tavsiyemizdir. Ugolini markalı tüm ürünlerin Türkiye distribütörü olan firmamız tüm yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu sayede işiniz aksamadan tüm ürünlerimizi yıllarca sorunsuz kullanabilmektesiniz.

Ugolini limonata makinesi motoru stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.
Lütfen dikkat piyasada ugolini markası adı altında yan sanayi ürün satışı yapan firmalara itibar etmeyiniz. Ürün benzer olsa dahi devir ve dayanıklılık konusunda sizi yarı yolda bırakması olasıdır. Bir çok sitede taklit ürünler yer almaktadır ve orjinal değillerdir.

Biz bu satıcılar ile devamlı olarak karşılaşmaktayız iyi olan şey taklit edilir fakat dikkatli olmanızda fayda var Ugolini orjinal limonata ayran makinesi motorunu satın alabileceğiniz web siteleri www.Ugolinishop.com Türkiye Distribütör Servisi Cimbaliparca.com www.espressoparca.com Bu Siteler Haricinde Ugolini Yedek Parça Alındığında Dikkat Edilmesi Gerekir Plastik Aksamlar Daha Çabuk Kırılmakta Satılan Karıştırma Motorları Devir Uyumsuzluğundan Dolayı Soğutma Motorunu Yıpratıp Arıza Vermektedir.

  Arızalı limomata şerbet ayran makinelerinizi aynı gün tamir ediyor ve 6 ay parça ve işçilik garantisi veriyoruz istediğiniz takdirde yeni makine satışı veyedek parça tedarik hizmetide sağlıyoruz..

  ADRES

  Gürsel mah sevilen sokak no:28/c Çağlayan -İstanbul

  TELEFON

  0212 210 4356

  EMAIL

  asteknik2010@gmail.com