Icematic Servisi

İcematic teknik servisi

İcematic Servisi olarak Endüstriyel İcematic buz makinesi teknik servis hizmeti sağlıyoruz. İcematic buz makineleri çalışma prensipleri ile dünyanın en kaliteli buz makinesi markalarından biridir. İcematic buz makinesi verimli çalışma ve dayanıklılık söz konusu olunca tercih etmeniz gereken markalardan biridir. Marka olarak bir çok farklı sektör için makine üretimi yapan İcematic restoranlar ve kafe ve barlar için paslanmaz çelik gövdeli tam otomatik buz makinelerinin yanı sıra talaş tipi tabir edilen buz makineleri kar buz makineleri ve küp buz makineleri üretimi yapmaktadır. Çalışma prensibi kaliteli ve tam işlevli buz üretimi olan bu buz makineleri her sektörde karşımızda çıkmaktadır. Laboratuvar için özel üretim buz makineleri gıda ürünleri için buz makineleri üretimi yapan bu köklü firmanın üretimde olan tüm modelleri için yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

İcematic Teknik Servisi

Firmamız icematic buz makinelerinin tamirini 1 yıl parça ve işçilik garantili olarak sağlamaktadır. İcematic buz makinelerinin tüm yedek parçaları orjinal olarak satışı yapılır. İcematic buz makinesi motorları çarkları elektronik kartları ve su havuzlarının satışı içinde bize ulaşabilirsiniz. İletişim telefonu 0212 210 4356 icematic buz makinesi yedek parça onarım ve teknik servisi için istanbul geneline servis veren firmamız adresinizde tesbit ve onarım hizmeti vermektedir.

ICEMATİK | BUZ MAKINELERININ DÜNYA LIDERLERI

Uzun zaman önce 1963 yılında kurulan Castel MAC, buz yapıcı üretiminde liderlerden biri olarak bilinen profesyonel soğutma konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Şirket, teknik yenilikler ve en yenilikçi teknik çözümlerin benimsenmesi yoluyla Horeca pazarındaki en önemli dünya oyuncularından biridir.

Artan rekabetçi ve dinamik bir pazarda, Castel Mac ürün yeniliğini ana hedefi olarak tutar ve her zaman müşterilerinin en karmaşık ihtiyaçlarını bile karşılamaya ve karşılamaya hazırdır.

Icematic Makine Tamirine mi ihtiyacınız var ? Kalifiye Icematic Buz Makinesi Tamir teknisyenlerimizden biriyle aynı gün veya ertesi gün randevusu almak için hemen arayın . Icematic buz makineleri ve diğer tüm büyük markalar için 7 gün 24 saat her zaman uygun fiyata hızlı yanıt Buz Makinesi Tamiri sağlıyoruz ve çoğu zaman aynı gün servis sunuyoruz.

Icematic Makine Tamiri

Başa çıkmak için en kötü şey, Buz makinenizin çalışmayı veya Buz üretmeyi durdurmasıdır. Cihaz Tamircileri, tüm farklı işletme türleri için binlerce durumla ilgilendi. İşinize nitelikli bir Icematic Buz Makinesi onarım teknisyeni getirmenin aciliyetini anlıyoruz . Hemen bir telefon alın ve randevu almak için bizi arayın.

  Arızalı limomata şerbet ayran makinelerinizi aynı gün tamir ediyor ve 6 ay parça ve işçilik garantisi veriyoruz istediğiniz takdirde yeni makine satışı veyedek parça tedarik hizmetide sağlıyoruz..

  ADRES

  Gürsel mah sevilen sokak no:28/c Çağlayan -İstanbul

  TELEFON

  0212 210 4356

  EMAIL

  asteknik2010@gmail.com